Saro gas grillplaat geribbeld, 400x600,gft46r
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort bakplaat | geribbeld |
| Verwarmingstype | gas |
| Temperatuurbereik | 300 |
| Gewicht | 40 kg |
| EAN code | 4017337067732 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 5.1 kW |