Combisteel tafelmodel inductiekookplaat 2 zones
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | kooktoestel |
| Verwarmingstype | inductie |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Aantal zones | 2 |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen | 7 kW |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 408 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 145 mm |