Bartscher melkopschuimer inductie 0,75l
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 0,9 kg |
| Kleur | Roestvrij staal / zwart |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 4015613772721 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen elektra | 500 W |