Foster Vriezer dubbeldeurs RVS en Aluminium EcoPro G3
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | -18°/-21°C |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Hoeveelheid koelmiddel | 150 gram |
| Gewicht | 192 kg |
| Klimaatklasse | 5 (+40° / 40%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 43 °C |
| Warmteafgifte in kJ/h | 530 kj/h |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 1440 mm |
| Diepte | 855 mm |
| Hoogte | 2080 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 959,8 liter |
| Bruto inhoud | 1350 liter |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Koelvermogen | 540 |
| Energielabel nieuw | B |
| Energie Efficiëntie Index | 50,2 |
| GWP | 3 |