Foster Koelkast halve deuren RVS en Aluminium EcoPro G3
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | 1°C/4°C |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Hoeveelheid koelmiddel | 80 gram |
| Gewicht | 99,5 kg |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 43 °C |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 855 mm |
| Hoogte | 2080 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 479,9 liter |
| Bruto inhoud | 600 liter |
| Maximale GN/EN maat | 2/1 gastronorm |
| Aantal deuren | 1 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | Aluminium |
| Aansluiting |
|---|
| Koelvermogen | 140 |
| Energielabel nieuw | A |
| Energie Efficiëntie Index | 25,61 |
| GWP | 3 |