Bartscher buffetwagen kids k4110-150w
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 106,2 kg |
| Kleur | Wengé |
| Materiaal | Hout |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 4015613772974 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1160 mm |
| Diepte | 1420 mm |
| Hoogte | 1200 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen elektra | 356 W |
Downloads
- Schakelschema
- Opengewerkte tekening
- Gebruiksaanwijzing (English)
- Gebruiksaanwijzing (Deutsch)
- Gebruiksaanwijzing (Español)
- Gebruiksaanwijzing (Français)
- Gebruiksaanwijzing (Italiano)
- Gebruiksaanwijzing (Português do Brasil)
- Gebruiksaanwijzing (Nederlands)
- Gebruiksaanwijzing (Polski)
- Gebruiksaanwijzing (Dansk)
- Gebruiksaanwijzing (Magyar)
- Gebruiksaanwijzing (Čeština)
- Gebruiksaanwijzing (Hrvatski)
- Gebruiksaanwijzing (Svensk)
- Gegevensblad