Unox hoog onderstel voor ChefTop-X GN 1/1
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aantal geleiders | 6 |
| GN / EN maat | 1/1 GN |
| Met wielen | |
| Gewicht | 43 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 760 mm |
| Diepte | 728 mm |
| Hoogte | 682 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aantal geleiders | 6 |
| GN / EN maat | 1/1 GN |
| Met wielen | |
| Gewicht | 43 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 760 mm |
| Diepte | 728 mm |
| Hoogte | 682 mm |