Berner inductiekookplaat BI2EGV10 10kW BI2EGV10
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | inductie |
| Model | inbouw / drop-in model |
| Aantal zones | 2 |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen | 10 kW |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 388 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte | 6 mm |