Combisteel Wandkap - Inclusief Motor - 2400 x 1100
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | Afzuigkap los |
| Vorm kap | wand, trepezium |
| Geïntegreerde verlichting | |
| Gewicht | 105 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 7422242944981 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 540 mm |
| Diameter luchtafvoer | 250 mm |
| Capaciteit | |
|---|---|
| Afzuigcapaciteit | 2000 m³/uur |
| Aantal filters | 4 |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen elektra | 147 W |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal | RVS |