Hendi snijplank HACCP GN 1/1 rood
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 1,47 kg |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | LDPE (polyethyleen) |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 8711369826812 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 1,47 kg |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | LDPE (polyethyleen) |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 8711369826812 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 10 mm |