Marco FRIIA Lite CS Tall onderbouw waterdispenser koud en bruisend 12L
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | dispenser |
| Gekoeld/verwarmd/gekookt | gekoeld |
| Gewicht | 21,2 kg |
| Inhoud | 12 liter |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 385 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 520 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 129 W |