Marco MT4 heetwaterdispenser 4L met wateraansluiting
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | dispenser |
| Gekoeld/verwarmd/gekookt | verwarmd |
| Temperatuurbereik | 60°C tot 97 ºC |
| Gewicht | 11 kg |
| Inhoud | 4 liter |
| Geschikt voor | Water |
| Vaste wateraansluiting | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 436 mm |
| Hoogte | 464 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 2800 W |