Categorieën
Neumarker multi bakapparaat
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Gewicht | 9500 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| EAN code | 04022955013030 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 2.800 kW |
Gerelateerde producten
-
Neumärker stroopwafel wisselplaat voor multi-bakapparaat
€ 349,- -
Neumärker Brusselse wafel wisselplaat voor multi-bakapparaat
€ 348,- -
Neumärker crepes wisselplaat voor multi-bakapparaat
€ 349,- -
Neumärker hart wafel wisselplaat voor multi-bakapparaat
€ 349,- -
Neumärker wafel wisselplaat voor multi-bakapparaat
€ 349,- -
Neumärker wafel-op-stok wisselplaat voor multi-bakapparaat
€ 348,- -
Neumärker set stokjes voor wafels op stok (1000 stuks)
€ 111,-