Euromax elektrische dubbele friteuse Linea Nero 1027N
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Type friteuse | standaard |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | mechanisch |
| Aantal kuipen | 2 |
| Inhoud (ca.) | 12 Liter |
| Gewicht | 5 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 535 mm |
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen | 4,4 (2x2,2) kW |
| Frequentie | 50 Hz |