Modular Roc 1100 gas watergrill 2 kookzones gietijzeren R110/80AGG
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort grill | vapo / waterbad |
| Verwarmingstype | gas |
| Model | staand model |
| Aantal branders | 2 |
| Aantal zones | 2 |
| Materiaal bakplaat | gietijzer |
| Gewicht | 145 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 870 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 22 kW |