Liebherr koel/vriescombinatie FCFCvg 4032 Perfection
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | combikast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | koeldeel +1ºC tot +15ºC / vriesdeel -9ºC tot -26ºC |
| Bediening | Digitaal |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 87 kg |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Klimaatklasse | 4 (+30° / 55%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +10°C tot 40 °C °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Aantal compressoren | 2 |
| Tussenbouwbaar | |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Zelfsluitende deuren | |
| Deur omkeerbaar | |
| Garantie | 5 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 9005382247532 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 654 mm |
| Hoogte | 2044 mm |
| Inwendige breedte | Vriesdeel 431 mm |
| Inwendige diepte | Vriesdeel 435 mm |
| Inwendige hoogte | Vriesdeel 597 mm |
| Diepte met geopende deur | 1203 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Bruto inhoud | Koeldeel 279 / vriesdeel 110 liter |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal draagroosters | 4 |
| Max. belading draagrooster | Koeldeel 45 / vriesdeel 40 kg |
| Aantal laden | 1x sectie 3 laden |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | Edelstaal |
| Materiaal inwendig | Kunststof |
| Materiaal deur | Isolatieglasdeur / Staal |
| Kleur behuizing | Edelstaal |
| Materiaal draagroosters | Kunststof gecoat |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 190 W |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |