Modular Roc 1100 gaskooktafel solid top met deuren R110/100TPG/P
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | gas |
| Model | staand model |
| Aantal branders | 1 |
| Aantal kookplaten | 1 |
| Bediening | mechanisch |
| Garantie | 1 Jaar |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 12 kW |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | AISI 304 stainless steel |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 870 mm |