Modular Roc 1100 gaskooktafel 4-pits emaille open R110/80PCGB/A
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | gas |
| Model | staand model |
| Oven | gas oven |
| Aantal branders | 4 |
| Bediening | mechanisch |
| Gewicht | 103 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 26 kW |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | AISI 304 stainless steel |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 870 mm |