Combisteel Koel/vrieswerkbank, 2 laden 4x 1/1gn
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | vrieswerkbank |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | +1/+4 / en -18/-21 |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | Max. 43 °C |
| Gewicht | 125 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 7422242972908 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 905 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Breedte binnen | 675 mm |
| Diepte binnen | 565 mm |
| Hoogte binnen | 470 mm |
| Dikte isolatie | 50 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Bruto inhoud | 179 liter |
| Maat | 1/1 gastronorm |
| Aantal lades | 2 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS Aisi 304 |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel nieuw | E |