Roeder lavasteengrill BK9PLG94A
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort grill | lavasteen |
| Verwarmingstype | gas |
| Model | staand model |
| Gewicht | 62 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Bak-/kookoppervlak | 640x370 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 10 kW |