Roeder 4-plaats elek. kookfornuis staand model met oven BK9PQ98FE
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | fornuis |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | staand model |
| Oven | elektrische oven |
| Aantal kookplaten | 4 |
| Gewicht | 142 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen | 19 kW |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 850 mm |