Roeder 6-pits Gas kooktafel - staand model BK9FB912AXXL
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Verwarmingstype | gas |
| Model | staand model |
| Aantal branders | 6 |
| Gewicht | 140,00 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Vermogen gas | 54 kW |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 920 mm |