Liebherr diepvrieskast FFPSvg 6501/924 Performance
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | vrieskast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | -9ºC tot -26ºC |
| Bediening | Digitaal |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 119 kg |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Klimaatklasse | 5 (+40° / 40%) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +10°C tot 40 °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Warmteafgifte in kJ/h | 975 kj/h |
| Aantal compressoren | 1 |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Zelfsluitende deuren | |
| NoFrost | |
| Garantie | 5 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 9005382288856 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 697 mm |
| Diepte | 867 mm |
| Hoogte | 2115 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 486 liter |
| Bruto inhoud | 597 liter |
| Maximale GN/EN maat | 2/1 gastronorm |
| Aantal deuren | 1 |
| Max. belading draagrooster | 60 kg |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | Chroomnikkelstaal (1.4301 / AISI 304) |
| Materiaal deur | Chroomnikkelstaal (1.4301 / AISI 304) |
| Kleur behuizing | RVS |
| Materiaal draagroosters | Kunststof gecoat |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Frequentie | 50 Hz |
| Energielabel nieuw | B |
| EIA | |
| Energie Efficiëntie Index | 30,55 |
| EPREL code | 2063176 |