Modular Fun 650 400 mm elektrische bakplaat geribbeld chroom
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort bakplaat | geribbeld |
| Materiaal bakplaat | chroom |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Aantal zones | 1 zone(s) |
| Gewicht | 44 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 08712591051652 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Bakoppervlak | 396x520 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 448 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen elektra | 4,5 kW |