Liebherr Wijnbewaarkast WSbli 5231 GrandCru Selection - 229 flessen
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Type kast | wijnbewaarkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Aantal zones | 1 |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | +5ºC tot +20ºC |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 70 kg |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Geschikt voor schuur of garage | |
| Verlichting | Ja, LED |
| Aantal deuren | 1 |
| Verrijdbaar | |
| Garantie | 8 jaar (2 jaar standaard + 6 jaar extra zekerheid na registratie) |
| Garantietype | On-site service |
| EAN code | 9005382244111 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 597 mm |
| Diepte | 763 mm |
| Hoogte | 1884 mm |
| Inwendige breedte | 492 mm |
| Inwendige diepte | 573 mm |
| Inwendige hoogte | 1670 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Bordeauxflessen 0,75 l | 229 |
| Aantal draagroosters | 6 |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel | E |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | Staal |
| Materiaal inwendig | Kunststof grafietgrijs |
| Materiaal deur | Staal |