Liebherr diepvrieskist EFL 6056
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | vrieskist |
| Koelsysteem | statisch |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | -14°C tot -24°C |
| Bediening | Digitaal |
| Slot | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 89 kg |
| Geluidsniveau | 33 dB(A) |
| Klimaatklasse | SN-T (+10°C tot +43°C) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | -15°C tot +43 °C |
| Geschikt voor onverwarmde ruimte | |
| Aantal compressoren | 1 |
| Plaatsbaar tegen muur | |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 9550000035485 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 1885 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte | 829 mm |
| Inwendige breedte | 1760 mm |
| Inwendige diepte | 535 mm |
| Inwendige hoogte | 620 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 542 liter |
| Meegeleverde manden | 3 |
| Maximum aantal manden | 8 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | Edelstaal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel nieuw | E |
| EPREL code | 1887399 |