Brema hoedvorm ijsblokjesmachine met bunker en afvoerpomp CB316HCDPA
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Type ijs | hoedvormige ijsblokjes |
| Type koeling | luchtgekoeld |
| Bunker | interne bunker |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Gewicht | 40 kg |
| Ingebouwde waterafvoerpomp | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Capaciteit |
|---|
| IJsproductie | 38 kg/24u |
| Opslagcapaciteit | 16 kg |
| Afmetingen |
|---|
| Formaat | Onderbouw |
| Breedte | 497 mm |
| Diepte | 592 mm |
| Hoogte | 687 mm |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS AISI 304 Scotch brite |
| Omgevingseisen |
|---|
| Omgevingstemperatuur | 10ºC - 43ºC |
| Watertoevoertemperatuur | 3°C - 32°C |
| Watertoevoerdruk | 1bar (14psi) / 6bar (84psi) |
| Spanningsbereik | -10% tot +10% |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 340 W |
| Waterverbruik | 3 liter/uur |