Saro wijnkoelkast - 400 liter - 330-3750
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Type kast | wijnkoelkast |
| Koelsysteem | geventileerd |
| Aantal zones | 1 |
| Model | staand model |
| Temperatuurbereik | +5 / +18 |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 181 kg |
| Koelmiddel | R 290 (propaan) |
| Verlichting | Ja, LED |
| Aantal deuren | 1 |
| Verrijdbaar | |
| EAN code | 4017337068821 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 656 mm |
| Diepte | 653 mm |
| Hoogte | 1892 mm |
| Dikte isolatie | 45 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 400 liter |
| Bordeauxflessen 0,75 l | 81 |
| Aantal draagroosters | 9 |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 500 W |
| Energielabel | B |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materialen |
|---|
| Materiaal deur | Glas met verticale roestvrijstalen afwerking |