Hendi percolator, 7L, Taupe, 220-240V/1050W, 307x330x(H)450mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Inhoud | 7 ltr. |
| Gewicht | 2.984 kg |
| Garantie | 2 Jaar |
| EAN code | 8711369211564 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 307 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Vermogen | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 1.05 kW |
Downloads
- en_8711369211564_productsheet
- nl_8711369211564_productsheet
- de_8711369211564_productsheet
- fr_8711369211564_productsheet
- it_8711369211564_productsheet
- es_8711369211564_productsheet
- pt_8711369211564_productsheet
- manual_211434_211441_211472_211489_211557_211564_211571_211588_percolator_WEB
- _2024-07-10_Percolator_EU_P_LVD_EMC_RoHS_REACH_FOOD-4