Hendi warme dranken ketel, 9L, Taupe, 220-240V/950W, 307x330x(H)450mm
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort apparaat | dispenser |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Inhoud | 9 liter |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschikt voor | Koffie, thee en water |
| EAN code | 8711369211526 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 307 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Materialen | |
|---|---|
| Materiaal uitwendig | Plastics, Metalen |
| Materiaal inwendig | Roestvast staal, PP (Polypropyleen) |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 950 W |
Downloads
- manual-211410-211458-211427-211465-211519-211526-211533-211540-hot-drinks-boiler
- _2024-07-10_HotDrinksBoiler_EU_P_LVD_EMC_RoHS_REACH_incl_FOOD-3
- en_8711369211526_productsheet
- nl_8711369211526_productsheet
- de_8711369211526_productsheet
- fr_8711369211526_productsheet
- it_8711369211526_productsheet
- es_8711369211526_productsheet
- pt_8711369211526_productsheet