Polar G-Series GM629 Dual Zone wijnklimaatkast - 172 flessen
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Type kast | wijnklimaatkast |
| Aantal zones | 2 |
| Model | staand model, glasdeur |
| Temperatuurbereik | +5ºC tot +20ºC |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 112 kg |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Hoeveelheid koelmiddel | 45 g. |
| Geluidsniveau | 36 dB(A) |
| Omgevingstemperatuur | 16°C en 38°C °C |
| Aantal deuren | 1 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 1850 mm |
| Dikte isolatie | 50 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 450 liter |
| Bordeauxflessen 0,75 l | 172 |
| Aantal draagroosters | 15 |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 150 W |
| Energielabel | F |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Kleur | Polar |