Saro wijnkoelkast model wk cv 350 pv
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Type kast | wijnkoelkast |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Aantal zones | 1 |
| Temperatuurbereik | +5 / +20 |
| Slot | |
| Automatische ontdooiing | |
| Gewicht | 103 kg |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Verlichting | Ja, LED |
| Aantal deuren | 1 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 1500 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 244 liter |
| Bruto inhoud | 334 liter |
| Bordeauxflessen 0,75 l | 127 |
| Aantal draagroosters | 5 |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Energielabel | B |
| Frequentie | 50 Hz |
| Materialen |
|---|
| Materiaal inwendig | staal, geplastificeerd, zwart |
| Materiaal deur | afsluitbare deur |
| Materiaal zijwanden | staal, geplastificeerd, zwart |
| Materiaal draagroosters | hout |