Liebherr koelwerkbank FRTSrg 7566 Performance Remote
Specificaties
| Kenmerken |
|---|
| Soort koeling | koelwerkbank |
| Koelsysteem | geforceerd (dynamisch) |
| Temperatuurbereik | -2°C tot +8°C |
| Automatische ontdooiing | |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | +10°C tot 40 °C |
| Gewicht | 155 kg |
| Zelfsluitende deuren | |
| Bediening | Digitaal |
| Garantie | 5 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 9005382262030 |
| Afmetingen |
|---|
| Breedte | 1640 mm |
| Diepte | 680 mm |
| Hoogte | 810 mm |
| Breedte binnen | 1320 mm |
| Diepte binnen | 550 mm |
| Hoogte binnen | 570 mm |
| Dikte isolatie | 60 mm |
| Capaciteit |
|---|
| Netto inhoud | 208 liter |
| Bruto inhoud | 440 liter |
| Maat | 1/1 gastronorm |
| Aantal sectie(s) | 3 |
| Aantal lades | 7 |
| Materialen |
|---|
| Materiaal uitwendig | Chroomnikkelstaal |
| Materiaal inwendig | Chroomnikkelstaal |
| Materiaal deur | Chroomnikkelstaal |
| Materiaal deksel | Chroomnikkelstaal |
| Materiaal draagroosters | Kunststof gecoat |
| Zonder werkblad | |
| Aansluiting |
|---|
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Split opstelling | |