Modular Roc 1100 600 mm elektrische bakplaat chroom met deuren
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort bakplaat | glad |
| Materiaal bakplaat | chroom |
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | staand model |
| Bediening | mechanisch |
| Gewicht | 130 kg |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Bakoppervlak | 734x900 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 870 mm |
| Aansluiting | |
|---|---|
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen elektra | 7,5 kW |